poniedziałek, 14 stycznia 2013

A. Recenzja plastrów do depilacji ciała Beauty Formulas.

Witajcie. Dziś dzień zleciał mi w bardzo szybkim tempie,co z resztą mnie cieszy,ale też nie zachwyca stuprocentowo. Przede mną jeszcze 4 dni ostrej nauki. Nauczyciele wymagają bardzo dużo od nas,co z resztą odbija się również na moim podejściu do bloga. Tak,tak wiem.. Zbliża się koniec półrocza,a ja mam tyle do poprawy. Chcę w tym roku lepszych ocen,bo w przyszłym roku pójść do Liceum Ogólnokształcącego,co z tego wyjdzie? Zobaczymy :) Dziś dla was przygotowałam recenzję produktu ze współpracy ze sklepem internetowym http://inermis.pl/ a mianowicie Plastry do depilacji na zimno Cold Wax - do ciała od firmy Beauty Formulas:Opis:
Plastry z woskiem do depilacji na zimno z serii BEAUTY FORMULAS są wygodnym szybkim i skutecznym sposobem usuwania zbędnego owłosienia z nóg ramion oraz ciała. Łagodne wzbogacone formułą aloesu i słonecznika. Idealne do depilacji w domu. Plastry można wielokrotnie używać aż do momentu ich całkowitego zużycia. Hypoalergiczne, testowane dermatologiczne odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.


Opinia:
Plastrów używałam pierwszy raz. Nie usuwają wszystkich włosków za jednym pociągnięciem. Na pewno nie można użyć tych plastrów wielokrotnie, o czym zapewnia nas producent. Wosk zostaje częściowo na ciele ale na szczęście łatwo można go zmyć oliwką do ciała. Przy drugim użyciu włoski są już bardziej osłabione i wszystko idzie łatwiej. Odrastają powoli, skóra jest mniej podrażniona niż przy użyciu depilatora mechanicznego.Napewno te plastry nie nadają się na krótkie włoski,ponieważ są zbyt grube i niestety nie da się ich nimi usunąć.Będę jeszcze próbować innych plastrów i na pewno podzielę się uwagami ;)

PS SZYKUJCIE SIĘ! Planujemy kolejne rozdanie :) Termin nie jest wiadomy,ale już niedługo! Obiecujemy,że będzie o co walczyć!

Pozdrawiam serdecznie,Joanna. :*

3 komentarze:

  1. wcale niezachęcające są te plastry

    OdpowiedzUsuń
  2. Trochę mnie przerażają takie plastry... ;-)

    OdpowiedzUsuń
  3. kurcze boję się plastrów a chciałabym depilować pachy zamiast ciągłego golenia :( nie próbowałaś plastrów z sensual? podobno świetne.

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz ! :*
Można zostawiać linki do blogów z chęcią zaglądamy :)
Za obserwowanie odwdzięczamy się tym, samym :D